توصیه هایی برای بستن شال

شال و روسری در ادوار گذشته
۱۳۹۵-۱۱-۱۴
سیر تحول مدل های شال و روسری در ایران
۱۳۹۵-۱۱-۱۴
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

رعایت حجاب یکی از اصول مهم در جوامع اسلامی به ویژه ایران می باشد. انواع مدل شال و مدل روسری برای حجاب زنان مسلمان وجود دارد، خرید شال و خرید روسری در انواع مختلف توسط زنان تنها رعایت حجاب نیست، زیبا بودن و خوش تیپ شدن و درخشیدن در جمع یکی دیگر از دلایل خرید شال و خرید روسری در انواع مختلف مدل ها می باشد. در کنار انتخاب رنگ بندی و طرح های مختلفی که برای مدل روسری و مدل شال وجود دارد، طریق بستن آن ها نیز اهمیت زیادی پیدا کرده است. اجازه دهید چند نمونه روش بستن سال و روسری را به شما معرفی کنیم.

برای مدل روسری می توانید از گره پاپیونی استفاده کنید و تابیدن گوشه های روسری به دور گردن در سمت چپ یا راست یکی از شانه های خود یک گره پپیونی ایجاد کنید. یا از حلقه هایی ساده یا نگین دار به جای گره استفاده کنید. لبه ای از روسری را رها گذاشته و لبه دیگر را دور گردن خود بپیچانید. ی توانید از روش زنان لبنانی برای بستن روسری استفاده کنید و لبه ای از روسری را در ردیف گوش خود سنجاق کنید و برای این کار از سنجاق روسری های طرح دار و نگین دار بهره ببرید.

برای مدل شال نیز می توانید روش های مختلفی استفاده کنید و به شال خود مدل های زیبایی دهید. استفاده از کلاه حجاب ساتنی برای مدل دادن به شال می توان استفاده کرد و کوشه های از شال را زیر کلاه ساتنی نگه داشت. شال از جمله پوشش هایی است که می توان تنوعی بسیاری برای آن ایجاد نمود و مدل شال متفاوتی داشت. با چند سنجاق روسری می توانید به طریقه های مختلف شال را بر روی سر خود مدل دهید و طرح های متنوعی ایجاد کنید. همچنین از یک شال بسیار نازک می توان برای مدل شال در شالی دیگر استفاده نمود و حالتی دو رنگ برای پوشش سر به وجود آورد. کافی است حلتی کیس بافت به دو شال بدهید و از دو رنگ متضاد استفاده کنید تا زیبایی و جلوه بیشتری داشته باشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
n
n

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *